Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Atklāts Vella Kalpu paziņojums alianses Legions un tās spārnu biedriem!

Go down

Atklāts Vella Kalpu paziņojums alianses Legions un tās spārnu biedriem! Empty Atklāts Vella Kalpu paziņojums alianses Legions un tās spārnu biedriem!

Post  Maiklz Trešdiena 29 Jūlijs - 19:11

Sveiciens, Travian cienītāji!

Šai vēstulē Vella kalpi vēlas jums paskaidrot notiekošo, jo ir ļoti iespējams, ka tiekat neprecīzi informēti, kā rezultātā jums ir radies maldīgs priekšstats par notiekošo.
Vella Kalpu un Legions alianses partnerattiecības nodibināja jau neilgi pēc servera sākšanās. Mēs kopīgiem spēkiem cīnījāmies kā uzbrukumā, dodot triecienus pa pretinieku ciemiem, gan kopīgi aizsargājāmies, kad tas bija nepieciešams. Daudzi Legions un VK spēlētāji, kas atrodas tuvu viens otram, ir kļuvuši par tuvākajiem sabiedrotajiem vai pat draugiem.
Var piedot kādam, ka nav palīdzējis, lai gan varēja. Var piedot kādu nelāgu rīcību, īpaši ja tas gadījies aiz nejaušības vai nezināšanas. Taču ko, mūsuprāt, nevar piedot, ir tīša nodevība. Tikai šādi mēs varam nosaukt slepeno Legions alianses vadītāju rīcību, noslēdzot slepenas vienošanās ar mūsu līdz šim kopīgiem ienaidniekiem – LV un Bandava par abpusēju neuzbrukšanu. Savā ziņā tāds lēmums ir saprotams – var klusi un mierīgi nodarboties ar brīnuma celšanu un ne par ko nav jāuztraucas. Tikai aizmirsts tiek fakts, ka kādreiz, kad Legionam bija vajadzīga VK palīdzība, tā tika sniegta. Tagad, kad to vajadzētu mums, tiek pagriezta mugura.
Vella Kalpiem ir tiešām žēl, ka šādas rīcības rezultātā mēs uzbrūkam tiem, ko ilgu laiku uzskatījām par draugiem. Taču mēs uzskatām, ka šādas nodevīgas rīcības iniciatori nav cienīgi kļūt par pirmajiem Latvijas Travian uzvarētājiem. Mūsu pieteiktais karš Legionam ir karš pret tiem, kas nodod savus partnerus.
Ja Tavs viedoklis par godīgu uzvaru un spēli sakrīt ar Vella kalpu un to sabiedroto viedokli, esi laipni aicināts mūsu pusē. Mēs neesam pret Legions spēlētājiem individuāli ar ko karojām kopā, mēs esam pret pastāvošo diplomātisko situāciju kopumā.

Ar cieņu,
Vella Kalpi

Maiklz

Number of posts : 2
Age : 45
Registration date : 10.11.08

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā